Fiber İnternet - Telkotürk

Fiber İnternet Nedir?

Fiber internet optik kablolar, cam ve elyaf kablolar aracılığıyla sağlanır.. Elyaf kablo olmasının nedeni ışığı çok daha hızlı bir şekilde iletmesidir. Diğer kablolardan ayıran en önemli özelliği ise verileri ışık elektrik ile değil, ışık ile göndermesidir. Cam kabloların tercih edilmesinin nedeni de budur. Zira kabloların cam olması ışık kaybını azalır.
Fiber İnternet - Telkotürk
Fiber İnternet - Telkotürk
Henüz faaliyete başlamasının ilk yılında Türkiye genelinde ‘Türk Telekom’ ile 195 farklı noktada fiber optik arabağlantısı yaparak 300.000km üzerinde fiber optik şebeke kullanımına hak kazanan Telkotürk abonelerine kesintisiz ve limitisiz internet kullanım seçeneği sunmuştur.

Fiber İnternet Daha Hızlı

Tüm tarifelerde altyapınızın izin verdiği en yüksek hız olanağını sunan Telkotürk firması, bu yönüyle de rakiplerinden ayrışmaktadır. Henüz ilk yılında 20.000+ müşteri edinimi ve %1’in altında müşteri kaybı oranı ile sektöründe bir ilke imza atması ise en göze çarpan başarılarındandır.  Kullanıcıların en çok şikayet konusu yaptığı internet hızı sorununa kesin çözüm geliştiren firma, İstanbul`da internet servis sağlayan sektörün lider firmalarından bir tanesidir.
Fiber İnternet Daha Hızlı
Fiber İnternet Daha Hızlı

Fiber İnternet Farkı Ne

En önemli farkı hızının 1 Gbps olmasıdır. Birçok kullanıcının kullandığı internet hızından 10-20 kat daha fazla anlamına gelmektedir. Telkotürk, fiber optik kablolar ile daha hızlı bir şekilde daha fazla kullanıcıya diğerlerinden daha fazla veri aktarımını sağlamaktadır. Teknik özellikleri sayesinde internetin çok yoğun kullanıldığı, aşırı yüklenme olduğu anlarda bile yavaşlamaz.
Fiber İnternet Farkı Ne - Telkotürk
Fiber İnternet Farkı Ne - Telkotürk
Burada şu soru akla gelebilir: fiber internet neden daha hızlı? Çünkü Telkotürk firması fiber optik kablolar kullanmaktadır. Fiber optik kablolar,TV ve kablolu internet için kullanılan bakır kablolardan çok daha hızlı bir şekilde veri iletimini sağlama özelliğine sahiptir.

En İyi Fiber İnternet

Telkotürk firması, Türkiye`de internet sağlayıcıları arasında sektörün önde gelen lider firmalarından biridir. Çünkü yapay zeka entegre olarak sunduğu internet hizmetinde rakiplerine göre bir çok avantaj sunmaktadır. Türkiye genelinde ‘Türk Telekom’ ile 195 farklı noktada fiber optik arabağlantısı yaparak, ülkenin her bölgesine kesintisiz hizmet sunma kapasitesine sahip Telkotürk firmasından hizmet almak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.
En İyi Fiber İnternet - Telkotürk
En İyi Fiber İnternet - Telkotürk
İstanbul`un 39 ilçesi başta olmak üzere 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde bütün Türkiye`de internet alt yapısını kuran ve kurumsallaşmasını tamamlayan firma, sahip olduğu profesyonel kadronun ve sektörel know-how’ın bilimsel sonuçları, gerek altyapı gerekse ürün ve hizmet ayrıcalıkları ile ‘ezber bozan iletişim’ algısını Telkotürk ile buluşturmuştur.

Fiber İnternet Fiyatları

Telkotürk firması, kullanıcıların daha hızlı ve sınırsız internet kullanmalarını sağlamak için birçok alternatif fiyat politikasını uygulamaktadır. İşte Telkotürk`ün sunduğu paketlerin fiyatları:
Fiber İnternet Fiyatları - Telkotürk
Fiber İnternet Fiyatları - Telkotürk

Hesaplı Fiber Paketler

1. İnternet Free 20  Fiber İnternet 150 tl

Ekonomik
Limit Yok, Kısıtlama Yok!
Dijital ve Kolay Abonelik ile Kaliteli İnternet Deneyimi VAR!
7×24 kesintisiz hizmet!

2. İnternet Free 35 Fiber İnternet 170 tl

Hızlı
Multi Medya severler için tasarlandı…
Netflix, Disney+, Prime Video ve diğer tüm platformlara anında bağlanın,
3. 4K kalitesinde takılmadan izleyin!

3.  İnternet Free 100 Fiber İnternet 190 tl

Yaşam Tarzı
Sınırları Zorlayın! Yaşam Tarzı Paketi Hızımı Kesme Diyenler İçin Tasarlandı…
İzleyin, İndirin, Hep Cepten hem PC’den Bağlanın…

Fiber İnternetin Faydaları

Fiber internetin birçok faydası vardır. Telkotürk firmasının diğer ağ sağlayıcılarına göre oldukça iyi fırsatlar sunan fiber internet hizmetinin avantajlarından birkaç tanesini maddeler halinde yazalım:
Telefon, bilgisayar ve TV için en hızlı bağlantı olanağı sunması
Son derece donanımlı alt yapısı sayesinde maliyetleri minimize etmesi,
Kesintisiz ve sınırsız ağ bağlantı imkanı sunması,
Fiber internet kablosu daha geniş banda sahiptir. Verileri ışık ile ilettiği için 10-20 kat daha hızlı olması
Sabit telefona ihtiyaç duyulmadan alt yapının kurulması,
Fiber optik kabloların çevreye daha duyarlı olması,
Gibi birçok fırsattan yararlanmak istiyorsanız Telkotürk firması ile iletişime geçebilirsiniz.
Fiber İnternetin Faydaları
Fiber İnternetin Faydaları

Telkotürk İletişim

Telkotürk ile güvenli ve hızlı internet hizmeti almak istiyorsanız aşağıda yer alan iletişim numaralarından arayarak konunun uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz. Açık adreste de ziyaret ederek varsa sorularınıza yanıt alabilir, abone olmadan önce ön bilgiye sahip olabilirsiniz.
Tel: 
0850 330 30 33
0216 295 0 295
Adres: 
Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No: 154/15 Ümraniye/İstanbul
Fiber İnternet 
Magazin Analiz Aytaç Bilişim Estetik Uzmanı

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski